15 stycznia 2017


polecamy

polecamykomisje

Komisja Sportów Popularnych i Turystyki prowadzi szeroką działalność w zakresie rajdów nawigacyjnych jak i turystycznych. Skupia w swych szeregach zawodników startujących w Nawigacyjnych Samochodowych Mistrzostwach Polski PZM oraz Nawigacyjnych Samochodowych Mistrzostwach Okręgu Warszawskiego PZM, a także w Mistrzostwach Turystycznych. W dziedzinie organizacji rajdów nawigacyjnych sztandarową imprezą jest rajd ŚWIATOWID w randze NSMP.Drużyna nawigatorów AP może poszczycić się wielokrotnym zdobyciem Klubowego Mistrzostwa Polski, oraz indywidualnych tytułów Mistrza (1993 Benedykt Chądzyński) i v-ce Mistrzów Polski.

Komisja prowadzi cykl imprez Konkursowych Jazd Nawigacyjnych dla amatorów. Dla działaczy komisji, tych aktualnych oraz byłych, szczególną imprezą jest tradycyjny rajd "Uczestnicy - Organizatorom". Jego historia sięga 1965 roku. Trofeum stanowi tu puchar przechodni, który trafia na rok w ręce zwycięzcy. Dopiero trzykrotne zdobycie pucharu pozwala zatrzymać go na własność.

Mamy możliwości organizacji imprez integracyjnych dla firm i zorganizowanych grup osób, z akcentami rywalizacji na trasach nawigacyjnych jak i turystycznych. Członkowie Komisji mają duże doświadczenie w organizacji imprez zbiorowych, posiadają licencje sędziów sportów motorowych, co gwarantuje przeprowadzenie interesujących imprez na najwyższym poziomie.

Zebrania Komisji odbywają się w każdy pierwszy czwartek miesiąca
o godz. 18,00.

Skład Rady Komisji:

Bartosz Komarnicki - przewodniczący - turystyka@automobilklubpolski.pl, tel: 603 814 125
Magdalena Naskręt - zastępca - m.naskret@automobilklubpolski.pl

Gabriela Chmielewska
- sekretarz
Andrzej Kołodziejski - skarbnik

Benedykt Chądzyński
- członek
Piotr Miszczak
- członek
Jerzy Trzaska
- członek

© benix      Automobilklub Polski                                                    Automobilklubpolski.pl używa plików cookies aby ułatwić korzystanie z naszego serwisu.